ForestWood – Stoły dębowe LOFT z litego drewna

O nas

forestwood logo 800

Stolarnia u podnóża Bieszczad

forestwood shape

Forestwood to stolarnia zlokalizowana w Strzyżowie na Podkarpaciu. Można powiedzieć, ze nasza firma znajduje się u podnóża Bieszczad. To tutaj powstają realizacje stołów dębowych LOFT z litego drewna które możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej, w naszych mediach społecznościowych, a może i u Waszych znajomych lub rodziny.

Wykonujemy tutaj zarówno blaty stołów jak i podstawy. Również z tego miejsca realizujemy bezpieczne wysyłki na teren całej Polski (i nie tylko). Posiadamy również własną spawalnie, dlatego jesteśmy niezależni od terminów zewnętrznych usługodawców.


Klient przodem

W ForestWood masz pewność, że zostaniesz obsłużony na najwyższym poziomie. Chętnie wysłuchamy Twoich potrzeb i wykonamy stół pod indywidualne zamówienie. Wspólnie ustalimy jaka specyfikacja (rozmiar, wykończenie, podstawa itp.) będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie i Twojego wnętrza oraz określimy szczegóły zamówienia. 

W kontakcie z nami możesz czuć się swobodnie, jesteśmy tutaj dla Ciebie. Masz pytania dotyczące naszych stołów? Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości! Możesz również liczyć na fachowe porady dotyczące wyboru, zakupu oraz utrzymania stołu z litego drewna.

forestwood klient
lite drewno dębowe

Wyjątkowa jakość litego dębu

Najważniejszą wartością naszej firmy jest wykorzystanie wyłącznie naturalnego, litego drewna. Od momentu wyprodukowania pierwszego dębowego blatu z litego drewna uznaliśmy, że nie będziemy wykorzystywać żadnego innego materiału. Stawiamy na produkt PREMIUM, bez żadnych kompromisów i dróg na skróty. Jakość odpowiednio wytworzonych przez nas blatów z litego drewna jest niepodważalna. Nie uznajemy innego, wcześniej obrobionego materiału jakie można spotkać w marketach, nawet tych ekskluzywnych.